Karaman Yapı Market 2005 yılında Konya’nın Kadınhanı İlçesinde kurulmuş olup Bölgenin en iyi yapı malzemeleri firmalarından biridir. Firmamız bünyesinde 4000’i aşkın ürün bulunmakla beraber çeşitliliğinde getirdiği tercih fırsatı, firmamızın en önemli avantajlarından biridir. İnşaata dair neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı %100’e kadar karşılıyoruz. Genel olarak ürün çeşitlerimiz demir, çimento, sac, briket, tuğla, bilumum hırdavat ve nalburiye, boya, sıhhi tesisat, seramik ve vitrifiye, banyo, dolap ve aksesuarları, kalıplık kereste, beton ve Marsilya kiremit çeşitleri ve daha birçok temelden özele ihtiyaçlarınızın teminatını sağlıyoruz.

Hali hazırda bayisi olduğumuz Filli boya, Fawori boya, Ünplas, Yurtbay seramik, Anka seramik ve Dalsan alçı gibi birçok bilindik firma ile müşterilerimize kaliteden ödün vermiyoruz. Firmamızın en önemli özelliklerinden biriside müşterilerimize anlayış çerçevesi dâhilinde ekonomik fırsatlar ve ödeme kolaylıkları sağlıyoruz.

İnşaat demek çeşitlilik demek yüzlerce binlerce kalem demek kalıplık Kerestesiyle demir çimentosu tuğla ve briketiyle çimento ve hazır betonuyla envaı çeşit kiremidiyle sıvalık Kum ve Kum çeşitleriyle en uygun araçlarıyla adres teslimi. İnşaat detaylarında Yurtbay ve Anka seramiğin en güncel ve kaliteli çeşit yelpazesiyle filli ve favori boyalarının bayilik hizmetleriyle üstün performanslı su ve ısı yalıtım ürünleriyle hepsinden önemlisi bütün bunları tek adreste bulabileceğimiz adrestir Karaman Yapı Market.

İnşaat sahipleri Malzeme tedarikçisinde çeşitlilik ister tek yerle muhatap olup tek yere borcum olsun ister inşaata dair her şey tek adresten olsun ister aradığım ürünü istediği kadar istediği zaman da temin etmek ister bizde Karaman Yapı olarak işte tam bu noktada sizin yardımınıza koşuyoruz.

karaman logo

 

FİLLİ BOYA YETKİLİ SATICI BELGESİ

Filli boya süper bayilik belgemiz

Çalışmamızın neticesinde süper bayilik belgemiz.

FAWORİ BOYA YETKİLİ SATICI BELGESİ

Fawori boya bayilik belgemiz

Yılların markası olan Fawori boyanın da bayisiyiz.

ECE KİREMİT YETKİLİ SATICI BELGEMİZ

ECK Ece Kiremit ve Yapı Kimyasalları Yetkili Satıcı Belgemiz

Firmamız kaliteden ödün vermeyerek yine kaliteli olan ECE Kiremit ten aldığı belgemiz.